Архів › Всі матеріали, які формувалися у процесі розроблення Національної стратегії та Плану дій › Робочі методи

Як працює робоча група

24 листопада 2014 року Міністерством юстиції затверджено наказ №245/7 Про утворення робочої групи з підготовки проекту Національної стратегії у сфері прав людини (далі – Робоча група), до складу якої увійшли представники всіх зацікавлених державних органів, громадянського суспільства, міжнародних організацій та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. У рамках роботи Робочої групи було сформовано такі тематичні підгрупи:

Громадянські свободи та політичні права;

Соціальні та економічні права;

Інші права;

Нові виклики;

Механізми дотримання, відновлення та реалізації прав людини в Україні.

Станом на 04 грудня 2014 року відбулося 7 засідань тематичних підгруп.

05 грудня відбудуться засідання тематичних підгруп:

«Механізми дотримання, відновлення та реалізації прав людини в Україні» (16.00 приміщення Міністерства юстиції (вул. Городецького, 13, 2-й поверх, зала засідань);

«Громадянські свободи та політичні права» - (10.00 Міністерство закордонних справ).

Робочою групою було погоджено, що розроблені тематичними підгрупами розділи Національної стратегії слід надіслати до Міністерства юстиції до 07.12.2014 р. включно.

08.12.2014р. Міністерство юстиції спільно з редакційною групою узагальнить всю надану інформацію в єдиному проекті Національної стратегії, після чого, в першій половині наступного тижня, буде скликано узагальнююче засідання Робочої групи (про час та місце буде поінформовано додатково).

За результатами узагальнюючого засідання попередній проект Національної Стратегії буде направлено до Ради Європи з метою отримання коментарів та рекомендацій то тексту проекту Національної стратегії на даному етапі її розробки.

У разі наявності запитань та пропозицій, будь-ласка, звертайтесь до координаторів проекту (Людмила Сугак та Олена Орендівська) на електронні адреси iorg@minjust.gov.ua, sugak.minjust@gmail.com та за телефоном 269-13-67
Рекомендувати цей матеріал
X 

забув пароль

реєстрація