Ми у соціальних мережах
Місцевий індекс прав людини › Звіти за результатами моніторингу › Запорізька область
УГСПЛ, Офіс омбудсмана

м. ЗАПОРІЖЖЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ (моніторинг за індикаторами правозахисної паспортизації) 2016

Моніторингова місія візит у м. Запоріжжя як густонаселеного обласного центру Південно-східної України з переважно промисловою зайнятістю мешканців передбачав не лише проведення перевірки забезпечення прав людини за визначеними тематичними напрямами, але і удосконалення інструментарію моніторингу.

Період проведення моніторингової місії: 17-21 жовтня 2016 року.

Було визначено такі цілі:

1. Проаналізувати діяльність органів місцевого самоврядування в сферах: попередження катувань і жорстокого поводження; дотримання соціально-економічних прав; дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності; захисту персональних даних; захисту прав внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО); захисту прав мобілізованих, військових і членів їх сімей, родин загиблих.

2. Врахувати при цьому інформацію у сфері дотримання прав людини в м. Запоріжжя та окремих інституціях Запорізької області, висвітлену у засобах масової інформації протягом серпня-жовтня 2016 року.

3. За результатами візиту провести обговорення з представниками місцевої влади, діяльність яких підлягала перевірці.

Робоча група моніторингової місії включала представників Секретаріату Уповноваженого Верховної ради з прав людини (Л. Боюк, Т. Захарова, А. Гончак, М. Онопченко, С. Маковецька, К. Харатян, Д. Волохін), а також громадських моніторів (представників національного превентивного механізму В. Павленка, Ю. Піку, представників УГСПЛ С. Бізденежного, А. Галая, О. Дємєнєву).

Запоріжжя 2016

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація