Ми у соціальних мережах
17.05.2018 | ehrh.org

У Києві пройде конференція: «Система освіти в сфері прав людини в Україні: перспективи розвитку»

21 травня відбудеться Всеукраїнська конференція на тему: «Система освіти в сфері прав людини в Україні: перспективи розвитку».

Конференція проводиться з метою представлення та обговорення проекту Загальнодержавної програми з освіти у сфері прав людини та Плану дій, розроблених робочою групою Міністерства освіти та науки, обговорення можливостей та потреб імплементації Програми в діяльності державних інституцій та установ, пов’язаних з освітою у сфері прав людини.

Громадські організації та державні структури зорієнтували свою діяльність на оптимізацію спільної роботи в рамках реалізації Національної стратегії у сфері прав людини щодо підвищення рівня обізнаності у сфері прав людини. Важливим кроком у даному питанні є об’єднання зусиль та налагодження діалогу між правозахисними недержавним середовищем та державними органами влади. Також слід відзначити, що План дій спільними зусиллями буде коригуватися та удосконалюватися, а до його розробки залучені експерти з різних сфер та компетенцій, в тому числі й правозахисники.

Під час конференції планується:

- представлення та обговорення проекту Загальнодержавної програми освіти в сфері прав людини та спільної стратегії щодо створення Національного плану дій;

- представлення подальшої імплементації Програми в діяльність державних установ;

- обговорення перспектив та ризиків цього процесу;

- а також налагодження ефективної взаємодії урядових структур, міжнародних організацій, представників громадянського суспільства задля реалізації Плану дій та створення умов для ефективного впровадження теми прав людини в систему освіти в Україні.

В рамках конференції відбудуться бліц-дискусії за участі представників таких державних установ, як Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Уповноваженого Президента України з прав дитини, Міністерства освіти і науки України, Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН, Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН, Міністерства юстиції України, Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності, Міністерства інформаційної політики тощо.

Конференція організована Освітнім домом прав людини в Чернігові та відбудеться у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Міністерством інформаційної політики України, Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Amnesty International в Україні, ГО «Батьки SOS», Швейцарсько-українським освітнім проектом «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» DOCCU, в рамках проекту «Розробка Загальнодержавної програми освіти у сфері прав людини», за фінансової підтримки МФ «Відродження».

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація