Ми у соціальних мережах
Місцевий індекс прав людини › Аналітика
Аналітичні матеріали за результатами моніторингу населених пунктів
17.12.2018 | проф. А.Галай, доц. Б.Мойса

Місцевий індекс прав людини: урядування з повагою до прав людини у мирних і прифронтових містах. Буклет

Місцевий індекс прав людини: урядування з повагою до прав людини у мирних і прифронтових містах [Буклет] / проф. А.Галай, доц. Б.Мойса.– Київ: Українська Гельсінська спілка з прав людини, 2018.– 13 с.

Публікація дозволяє побачити особливості підходів місцевої влади до реалізації прав людини в Україні на місцевому рівні у мирних містах у порівнянні з тими, які постраждали від військового конфлікту. Буклет заснований на підході виділення вдалих і неякісних практик місцевого урядування з позицій реалізації прав людини.

Моніторинги міст Західної та Північної України було проведено УГСПЛ та партнерською Мережею правового розвитку за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми “Нове правосуддя”.

Проведення групи моніторингів Місцевий індекс прав людини у населених пунктах Донецької, Дніпропетровської та Сумської областей було підтримано Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

Завантажити буклет

Ця публікація була здійснена за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми “Нове правосуддя”.

Погляди авторів, викладені у цьому виданні, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку. або уряду Сполучених Штатів Америки.

 

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація