Ми у соціальних мережах
23.03.2017

Другий рік реалізації Національної стратегії у сфері прав людини: що змінилося?

                                       
Шановні колеги,
Проект "Навчальні програми професійного зростання", Українська Гельсінська спілка з прав людини та Уповноважений ВРУ з прав людини запрошують на 
Експертне обговорення “Другий рік реалізації Національної стратегії у сфері прав людини: що змінилося?”, в рамках круглого столу, який відбудеться у Великій Залі Американського Дому 12 квітня (середа) з 12.30 до 15.30 (адреса: вул. Пімоненка, 6). Реєстрація розпочнеться о 12:10.
Мета заходу: виявити перешкоди виконання Стратегії, проаналізувати досвід Швеції та Грузії у реалізації стратегій в сфері прав людини та можливість його застосування в Україні,  запропонувати шляхи налагодження співпраці стейкхолдерів для поліпшення захисту прав людини в Україні.
Учасники Круглого столу: державні органи - виконавці Національної стратегії, Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав людини, організації-монітори, інші організації громадянського суспільства, асоціації органів місцевого самоврядування, міжнародні організації, експерти.
Для допомоги у виконанні Стратегії буде представлений досвід реалізації стратегій в сфері прав людини Швеції, з яким українські експерти ознайомились під час навчальної програми «Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження», організованої офісом проекту «Навчальні програми професійного зростання» та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Робоча мова заходу - українська.
Детальна програма заходу буде оприлюднена пізніше.

Для реєстрації до участі, в "Круглому столі"  необхідно зареєструватися на сайті проекту "Навчальні програми професійного зростання" (www.ptp.ceume.org.ua) і увійти під логіном і паролем до свого робочого кабінету. У розділі"СПИСОК ПОТОЧНИХ ЗАХОДІВ" обрати  “Другий рік реалізації Національної стратегії у сфері прав людини: що змінилося?” і продовжити реєстрацію, заповнивши коротку анкету. 

Акредитація ЗМІ обов’язкова. Контактну інформацію надіслати на адресу: ks.semyorkina@helsinki.org.ua

За додатковою інформацією звертатися за телефоном:  066 113 75 03

(контактна особа – Ксенія Семьоркіна)

 

 

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація