Ми у соціальних мережах
Національна стратегія у сфері прав людини › Звіти за результатами моніторингу
24.05.2020

Оцінка імплементації Національної стратегії у сфері прав людини (2016-2019).

Звіт за результатами моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини за 2016-2019 роки.

Звіт підготовлено незалежними експертами та громадськими організаціями, що здійснюють моніторинг імплементації Національної стратегії у сфері прав людини, за підтримки проєкту «Права людини для України», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
Зміст публікації є виключно відповідальністю авторів/ок і необов’язково відображає позиції Міністерства закордонних справ Данії або Програми розвитку ООН.

 

Авторський колектив: Алла Блага (1 друк арк.), Сергій Буров (Освітній дім прав людини в Чернігові), Дмитро Дворник (БФ Право на Захист), Вікторія Дідач (незалежний експерт), Олександра Козорог (Освітній дім прав людини в Чернігові), Марія Красненко (ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»), Ольга Куришко (ГО «КРИМСОС»), Альона Луньова (Центр прав людини ZMINA), Валерія Лутковська (Український інститут з прав людини), Богдан Мойса (Українська Гельсінська спілка з прав людини), Олександр Павліченко (Українська Гельсінська спілка з прав людини), Андрій Роханський (ГО «Інститут правових досліджень і стратегій»), Ксенія Семьоркіна (0,5 друк. арк.), Олена Семьоркіна (Українська Гельсінська спілка з прав людини), Ірина Федорович (ГО Центр «Соціальна дія»), Максим Щербатюк (Українська Гельсінська спілка з прав людини), Володимир Яворський (незалежний експерт) та ін. За заг. ред. Світлана Колишко, Олена Кривко, Ксенія Семьоркіна, Олександр Павліченко.

Завантажити:

Звіт

Інфографіка

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація