Ми у соціальних мережах
Місцевий індекс прав людини › Аналітика
Аналітичні матеріали за результатами моніторингу населених пунктів
27.02.2017

Як підтримати реформу децентралізації та не забути про людиноцентричність як призначення влади?

Українська Гельсінська спілка з прав людини вважає можливим поєднати ці дві цілі через системне оцінювання зусиль оновленого місцевого самоврядування щодо реалізації прав людини.
Детальний спосіб моніторингу, який пілотувався у 2016 році має посилитись новим інструментом, що отримав назву "Місцевий індекс прав людини". Він буде простішим, але при цьому системним; таким, що поширює кращі та долає гірші практики, але при цьому придатним до об’єктивного рейтингування зусиль місцевої влади у забезпеченні прав людини.


Впродовж 19-21 лютого 2017 в Освітньому домі з прав людини команда експертів громадського правозахисту, представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, органів місцевого самоврядування виокремлювали базові права людини, значимі для територіальних громад, визначали способи їх групування й об’єктивного вимірювання.


Новий Місцевий індекс прав людини буде представлений суспільству незабаром. Наразі УГСПЛ запрошує зацікавлені організації долучитись до цієї важливої розробки і обіцяє якісний результат.
 

Завантажити презентацію .


Тренінг-робоча зустріч з розробки моніторингу є заходом Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та проводиться в рамках проекту проекту «Права людини понад усе», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

 

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація