Ми у соціальних мережах
Місцевий індекс прав людини › Звіти за результатами моніторингу › Черкаська область
Черкаський правозахисний центр: Тарас Щербатюк, Наталія Єсіна

Ватутінська громада

Авторський колектив: Тарас Щербатюк, керівник проєкту, голова громадської організації “Черкаський правозахисний центр”, експерт з методології Місцевого індексу прав людини. Наталія Єсіна, експертка з методології Місцевого індексу прав людини. Марина Куприкова, експертка з методології Місцевого індексу прав людини.

Звіт підготовлено в межах проєкту «Впровадження дієвих місцевих політик у сфері прав людини на Черкащині, що реалізує громадська організація “Черкаський правозахисний центр” за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії». Моніторинг стану дотримання прав людини у Ватутінській громаді Черкаської області проводився за методологією інструменту “Місцевий індекс прав людини” за напрямами: Безпека/Навколишнє природне середовище/Охорона здоров’я/Гідний рівень життя/ Освіта та культурний розвиток/Праця та умови її реалізації/ Участь у вирішенні місцевих справ, право на інформацію/Дотримання прав людини в умовах повномасштабно- го вторгнення.

Звіт відображає стан дієвості місцевих політик у сфері дотримання прав людини у Ватутінській територіальній громаді та визначає необхідні заходи задля підвищення ефективності роботи депутатського корпусу, виконавчих органів селищної ради та го- лови громади щодо дотримання прав та гарантій мешканців громади.

Термін проведення моніторингу: 01 червня 2023 р. - 31 серпня 2023 року.

_Звіт_Ватутінська_громада.pdf

 

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація