Ми у соціальних мережах
Місцевий індекс прав людини › Звіти за результатами моніторингу › Черкаська область
Черкаський правозахисний центр: Тарас Щербатюк, Марина Купрікова

Лисянська громада

Авторський колектив: Тарас Щербатюк, керівник проєкту, голова громадської організації “Черкаський правозахисний центр”, експерт з методології Місцевого індексу прав людини. Наталія Єсіна, експертка з методології Місцевого індексу прав людини. Марина Куприкова, експертка з методології Місцевого індексу прав людини.

Звіт підготовлено в межах проєкту «Впровадження дієвих місцевих політик у сфері прав людини на Черкащині, що реалізує громадська організація “Черкаський правозахисний центр” за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

Моніторинг стану дотримання прав людини у Ватутінській громаді Черкаської області проводився за методологією інструменту “Місцевий індекс прав людини” за напрямами: Безпека/Навколишнє природне середовище/Охорона здоров’я/Гідний рівень життя/ Освіта та культурний розвиток/Праця та умови її реалізації/ Участь у вирішенні місце- вих справ, право на інформацію/Дотримання прав людини в умовах повномасштабного вторгнення.

Звіт відображає стан дієвості місцевих політик у сфері дотримання прав людиниу Лисянській територіальній громаді та визначає необхідні заходи задля підвищення ефективності роботи депутатського корпусу, виконавчих органів селищної ради та голови громади щодо дотримання прав та гарантій мешканців громади.

Термін проведення моніторингу: 01 червня 2023 р. - 31 серпня 2023 року.

_звіт_Лисянська_громада.pdf

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація